تبليغاتX

دانلود فیلم
دانلود آهنگ جدید
دانلود آهنگ جدید
عکس بازیگران
دانلود سخنرانی رائفی پور
دانلود کلیپ خنده دار
مدل لباس
jaha-arisfa
بیوگرافی کامل آتنه فقیه نصیری + گالری عکس

عکس جذاب-بازیگران-هنرمندان-خنده دار-عاشقانه
عکس جذاب-بازیگران-هنرمندان-خنده دار-عاشقانه

بازديد : 9376 مرتبه
تاريخ : سه شنبه 6 مهر 1390

گالری عکس آتنه فقیه نصیری

galeri aks ateneh faghih nasiri

بیوگرافی و زندگی نامه آتنه فقیه نصیری

جهت مشاهده عکس های بازیگر زن سینمای ایران آتنه فقیه نصیری در اندازه اصلی روی تصویر مورد نظر کلیک نمایید یا به ادامه مطلب مراجعه کنید . 

ateneh faghih nasiri عکس و بیوگرافی آتنه فقیه نصیری بیوگرافی آتنه فقیه نصیری 

اتنه فقیه نسیری Hjki trdi kwdvd u;s Hjki trdi kwdvd 

aks ateneh fagih nasiri گالری عکس و بیوگرافی آتنه فقیه نصیری ایران اکتورز - بازیگر خوش سیما زن ایرانی 

bioghraphy atene fagih nasiri بیوگرافی و گالری عکس آتنه فقیه نصیری والپیپر آتنه فقیه نصیری 

آتنه فقیه نصیری تصاویر جدید و کمیاب از آتنه فقیه نصیری بازیگر زن ایرانی آتنه فقیه نصیری 

بیوگرافی و زندگینامه کامل آتنه فقیه نصیری

نام : آتنه فقیه نصیری
تاریخ و محل تولد : 23 آبان سال 1347 تهران
مدرک تحصیلی : فارغ التحصیل زبان اسپانیایی از دانشگاه آزاد اسلامی
( همسر سابق فریبرز عرب نیا )

اوایل دهه هفتاد در سینما بازیگر پرکاری بود و در اواخر دهه هفتاد در تلویزیون .
شاید برای اولین بار با بازی در مجموعه خاله سارا بود که توانست مخاطبان زیادی را به خود امیدوار کند . با بازی در نقش لیلی در مجموعه خانه سبز در میان عموم به محبوبیت دست یافت با فیلم جیب برها به بهشت نم یروند وارد عرصه بازیگری شد .او در سینما هیچگاه نتوانست موفق باشد.

تنهایی رو به جمع ترجیح میده و دوست داره زندگی آرام و دور از هیاهو داشته باشه.
می توان گفت دو چیز را بیشتر از همه دوست دارد مسافرت وتنهایی .
بیشتر اوقات خود را در تنهایی شعر میگوید و کتاب می خواند . به قالی بافی علاقه خاصی دارد و گاهی اوقات به آن می پردازد . دوست نداره کسی اون رو از حال خودش بیرون بیاره و کاری به کارش داشته باشه . به مجله و مطبوعات علاقه ای نداره و بر این باور هست که مطبوعات فقط باعث درگیر کردن ذهن به مطالب بیهوده و الکی می شود و نمی گذارد به هدفش متمرکز شود . هیچ وقت خانواده را فدای سینما نکرده و همیشه بین سینما و خانواده تعادل برقرار کرده و مرز مشخصی برای هر دو دارد .
از خصوصیات بارزش اراده و پشتکار قوی است و از شکست هایش راهی برای موفقیتش می سازد . برای پیشکسوتان و بزرگان احترام ویژه ای قائل هست چه در سینما چه بیرون از سینما . از بودن در کنار بزرگان سینما لذت می برد و به بزرگان خانواده افتخار میکند.
مدتی از دوران کودکی خود را در چالوس بوده . مدرک لیسانس زبان اسپانیایی را از دانشگاه آزاد سال ۱۳۷۲ دریافت کرده است.
او همسر سابق فریبرز عرب نیا ( بازیگر ) بود که در فیلم های سال های بیقراری - کاکادو - من زمین را دوست دارم - آهوی وحشی با هم همکاری داشتند.

فیلم های سینمایی آتنه فقیه نصیری :
آن مرد آمد ( 1386 ) ، هشت پا ( 1383 ) ، مزرعه پدری ( 1382 ) ، سفر به فردا ، قارچ سمی ( 1380 ) ، مهره ( 1376 ) ، سال های بی قراری ، من و پنجره و دیگر هیچ ( 1374 ) ، کاکادو ، غنچه های باغ پردیس ، در کمال خونسردی ( 1373 ) ، بلوف ، من زمین را دوست دارم ( 1372 ) ،  بندر مه آلود ، آهوی وحشی ( 1371 ) ، جیب برها به بهشت نمی روند ، دو نفر و نصفی ( 1370 )

مجموعه های تلویزیونی آتنه فقیه نصیری :
جراحت ( 1388 - 1389 ) ، مدار صفر درجه ( 1386 ) ، 101 راه برای ذله کردن پدر ها و مادر ها ( 1384 ) ، مهر خاموش ، مثل هیچ کس ، نشانی ، بیگانه ای میان ما ، سرنوشت ( 1382 ) ، دختران ( 1379 ) ، داستان یک شهر  ( 1378 ) ، خانه سبز ( 1375 ) ، خاله سارا ( 1371 )

عکس های خانم آتنه فقیه نصیری در سایز بزرگتر و با کیفیت در ادامه مطلب

http://iran-actors.mihanblog.com/post/45منبع:بیوگرافی کامل آتنه فقیه نصیری + گالری عکس

ارسال توسط مجید |دسته:| امتياز : 3 | 1 2 3 4 5 6|بیوگرافی,کامل,آتنه,فقیه,نصیری,+,گالری,عکس, ,
مطالب پر بازديد